AVE MARIA

Koncert "Ave Maria"

aktualizacja dnia 5.05.17


WIELKA SOBOTA

Wielka Sobota - poświęcenie pokarmów

aktualizacja dnia 15.04.17


WIELKI PIĄTEK

Wielki Piątek - Grób Pański

aktualizacja dnia 15.04.17


WIELKI CZWARTEK

Wielki Czwartek - Ciemnica 

aktualizacja dnia 15.04.17


ŚLUBY JANA KAZIMIERZA

Przedstawiciele Królewskiej Husarii Katolickiej uczestniczą we Mszy św., a Wojciech Edward Leszczyński ponawia śluby Jana Kazimierza przed Matką Bożą Murkową.  

aktualizacja dnia 09.04.17


DROGA KRZYŻOWA

W dniach 20-22 marca odbyły się rekolekcje wielkopostne dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Fotografie z trzeciego dnia

aktualizacja dnia 28.03.17


W dniach 20-22 marca odbyły się rekolekcje wielkopostne dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Fotografie z drugiego dnia

aktualizacja dnia 28.03.17


W dniach 20-22 marca odbyły się rekolekcje wielkopostne dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Fotografie z pierwszego dnia

aktualizacja dnia 28.03.17


16 marca przeżywaliśmy 360 rocznicę cudownego ocalenia miasta Krosna. Podobnie jak w poprzednich latach odbyło się nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszego miasta. Rozważania do nabożeństwa przygotowała Akcja Katolicka.

aktualizacja dnia 19.03.17


SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE

W Nowy Rok odbyło się spotkanie opłatkowe w którym uczestniczyli przedstawiciele Rady Parafialnej, katechetów pracujących przy naszej parafii oraz uczestnicy Pieszej Pielgrzymki na Kalwarię Pacławską. W radosnej atmosferze złożyliśmy sobie noworoczne życzenia oraz śpiewaliśmy kolędy.

aktualizacja dnia 04.01.17


MATTEO

W niedzielę, 20 listopada, odbyła się w naszym kościele projekcja filmu pt.: "Matteo" oraz spotkanie z reżyserem Michałem Kondratem. Licznie zgromadzeni widzowie z ogromnym zainteresowaniem obejrzeli film, a następnie wzięli udział w dyskusji z reżyserem.

aktualizacja dnia 22.11.16


JAK POKONAĆ SZATANA

Intrygujący film z intrygującym tytułem: "Jak pokonać szatana" został przedstawiony w naszym kościele. Jednocześnie odbył się spotkanie z reżyserem tego filmu, Michałem Kondratem z Warszawy.

aktualizacja dnia 20.11.16


ŚLADAMI MIŁOSIERDZIA

W dniach 7-9 października odbyła się pielgrzymka "Śladami Miłosierdzia". Uczestniczyło w niej kilkanaście osób. Odwiedziliśmy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie, a także kilka innych ciekawych miejsc w Małopolsce, między innymi Wadowice i Rychwałd.

aktualizacja dnia 13.10.16


SPOTKANIE POPIELGRZYMKOWE

Każdego roku, gdy już miną wakacje i powróci rytm roku szkolnego i duszpasterskiego, odbywa się spotkanie uczestników Pieszej Pielgrzymki na Kalwarię Pacławską. Tegoroczne spotkanie odbyło się w niedzielę, 25 września. Choć na spotkaniu zabrakło wielu pielgrzymów, to jednak atmosfera była wspaniała, a spotkanie owocne.

aktualizacja dnia 27.09.16


WIZYTACJA KANONICZNA PARAFII

W minioną niedzielę, 18 września, przeżywaliśmy Uroczystość Matki Bożej Murkowej - Patronki Krosna. Uroczystość była połączona z wizytacją kanoniczną, którą w naszej parafii przeprowadził ks. abp Adam Szal. Wizytator spotkał się z przedstawicielami grup parafialnych oraz z katechetami pracującymi w naszej parafii. Przewodniczył także Mszy św. w której udział wzięli także przedstawiciele władz naszego miasta oraz poczty sztandarowe.

aktualizacja dnia 19.09.16
OGŁOSZENIA PARAFIALNE


MĘCZENNICY Z PERU - strona internetowa

Akt Zawierzenia

Miasta i Mieszkańców Krosna Matce BożejMyśl św. Maksymiliana na dziś:

 


aktualizacja piątek, 05 maj 2017 17:32